Płatności / Payments

Zamówione produkty w sklepie internetowym www.whlasrzeczy.pl W&H Las Rzeczy Dawid Wołowiec opłacane mogą zostać poprzez dokonanie płatności w sposób następujący:

Gotówka – klient płaci osobiście przy odbiorze towaru, po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem W&H Las Rzeczy Dawid Wołowiec.

Przelew - wpłaty należy dokonać na numer rachunku bankowego podanego w wiadomości e-mail przesłanego do klienta wraz z danymi W&H Las Rzeczy Dawid Wołowiec. Przelew można zrealizować w Placówkach Bankowych, Instytucjach Finansowych, Poczcie Polskiej, bądź przez osobiste konto bankowości mobilnej klienta. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Gdyby były problemy z przelewem lub zginą w meilu powrotnym numer konta proszę o przelanie pieniędzy na numer poniżej oraz w tytule napisac za co np "zamowienie nr345" lub jesli dogadalismy sie przez FP lub FB napisac konkretnie za co.
 
Foreign Payments:
PL41 1140 2004 0000 3902 7305 0886

Kod SWIFT mBank: BREXPLPWMBK

Kod BIC mBank: BREXPLPWMBK

Dawid Wołowiec

ul Ustrzycka 41b
35-504 Rzeszów
 
Przelewy Krajowe:
41 1140 2004 0000 3902 7305 0886
Dawid Wołowiec
ul Ustrzycka 41b
35-504 Rzeszów
 
 
Za pobraniem – wpłata dokonywana jest gotówką, bądź kartą (jeżeli kurier/listonosz umożliwia dokonanie tej formy płatności) u osoby dostarczającej przesyłkę. Przesyłki wysłane „za pobraniem” wiążą się z wyższą opłatą,  które nie występuje w przypadku wyboru innych form płatności.

Płatność elektroniczna – najwygodniejsza forma płatności dla klienta, oparta na bezpiecznych zasadach dokonywania wpłat za pośrednictwem sieci internetowej.  W&H Las Rzeczy Dawid Wołowiec umożliwia dokonywania wpłat z wykorzystaniem systemu PayPal, PayU do której klienci zostają przekierowani celem dokonania płatności. Proces ten odbywa się  szybko i bezpiecznie – Klient wybiera swój bank i dokonuje zapłaty. Wszelkie dane odnoszące się do zamówionego towaru po zalogowaniu się na stronę banku wypełniane są automatycznie, oszczędzając czas klienta.

W&H Las Rzeczy Dawid Wołowiec korzysta z Certyfikatu SSL - są narzędziem zapewniającym ochronę witryn internetowych, a także gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Pełne bezpieczeństwo jest efektem zastosowania szyfrowania komunikacji pomiędzy komputerami. Certyfikaty SSL rejestrowane są na określoną nazwę domeny, zawierają informacje o właścicielu domeny, jego adresie itp. Dane te są zabezpieczone kryptograficznie i nie można ich samodzielnie zmienić.