O firmie

Witamy w dziale "O firmie"

W&H Las Rzeczy to prężnie rozwijająca się firma oferującą szeroki wybór replik, oryginałów umundurowania i wyposażenia dla rekonstruktorów i pasjonatów. W naszej ofercie można znaleźć produkty mało osiągalne jak i repliki wysokiej jakości w przestępnej cenie. W ciągu roku istnienia od 2014, możemy pochwalić się bogatą ofertą i fachowym doradztwem, spełniamy wysokie oczekiwania klientów z całej Polski, Niemiec, Czech i Słowacji stając się duża konkurencją dla innych podobnych firm sprzedając podobny towar . Współpracujemy z ludźmi o podobnych pasjach oraz innymi dostawcami z kraju i zagranicy wschodniej . Dzięki naszemu zaangażowaniu i znajomości potrzeb rekonstruktorów możemy zaoferować produkty najwyższej jakości markowe jak i nie znanych producentów po konkurencyjnych cenach. Jesteśmy w stanie załatwić unikalne produkty na zlecenie. Staramy się w jak najkrótszym czasie dostarczyć państwu zamówiony towar na czas . Gwarantujemy także fachową obsługę w trakcie jak i po realizacji zamówienia lub pomocą bezpośrednią w kompletowaniu sylwetki. Firma nasza znajduje się w Rzeszowie zapraszamy do nas aby zapoznać się z ofertą na żywo przy kawie lub herbacie. Firma została założona przez pasjonatów i rekonstruktorów dla ludzi o podobnym zainteresowaniu . Jesteśmy w stanie pomóc i doradzić przy kompletowaniu sylwetki lub innych jego części nasza zdobyta wiedzą przez 11 lat .

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące odbioru lub reklamacji zakupionego towaru, zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego: + 48 883 77 54 53 lub +48 503 132 403, mailowego: whlasrzeczy@gmail.com lub osobistego w siedzibie naszej firmy.

Godziny pracy Działu Obsługi Klienta: Pracujemy od poniedziałku do soboty, od 8 - 23 Nieczynne w , niedziele i święta choć zadzwonić można

Siedziba firmy:

W&H Las Rzeczy
ul. Ustrzycka 41b
35-504 Rzeszów
NIP 8133634452
Regon 181136992